Gökçeada Uğurlu Köyü Konaklama

    Uğurlu köyü, yaz aylarında oldukça ideal bir tatil yeri halini alıyor. Uğurlu köyü pansiyonları, genel olarak 1+1 ve 2+1 apart daireler şeklinde hizmet vermektedir. Son yıllarda Gökçeada’ya yerleşen özellikle İstanbul ve büyük şehirlerden gelen ailelerin kurduğu apartlar da, uğurlu köyü konaklama işletmeleri arasında yer alıyor.

Uğurlu köyü Otelleri & apartları

slayt

ŞEN PANSİYON 2
KARDELEN ÇAMLIK PANSİYON
RÜYA ADA EVİ
AYSUN PANSİYON APART
ŞEN 1 KONAKLAMA EVİ
CANSU PANSİYON
YUVAM APART OTEL
ADAKENT BUTİK OTEL

reklam 15

reklam 13

reklam 12

reklam 10

reklam 8

reklam 7

reklam 6

reklam 5

reklam 4

reklam 3

reklam 2

Gökçeada Uğurlu Köyü

  Türkiye’nin en batısında yer alan yerleşimi olan Gökçeada Uğurlu Köyü, Gökçeada’nın en batı ucunda, merkeze 25 kilometre mesafede bulunuyor. Adanın iskan köylerinden biri olan Uğurlu Köyü’nde Isparta ve Bulgaristan’dan 1990-92 yılları arasında göçmen olarak dönen vatandaşlarımız yaşamaktalar. Uğurlu köyü genel anlamda sakinliği ile dikkati çeken, Gökçeada‘nın CittaSlow ünvanını tam anlamıyla hak eden köylerinden bir tanesi. Uğurlu köyü sakinleri, kış aylarında hayvancılık ve tarım ile ilgilenirken son 10 yılda Gökçeada’ya olan ilginin artmasıyla birlikte yaz aylarında da turizm sektöründe hizmet veriyorlar.

Gökçeada Uğurlu Köyü Gizli Liman

 Adanın en güzel plajları arasında yer alan Uğurlu plajı ve hemen arkasında kayalıkların arasında saklanmış olan Gizli Liman, görülmesi gereken en önemli plajlar ve koylar arasında yer alıyor. Özellikle Gizli Liman‘a öğle saatlerinde gittiğinizde denizin berraklığı ve doğal oluşumla meydana gelen kayalıkların şekli karşısında şaşkınlık yaşamanız olası.

Uğurlu Köyü Pansiyonları

 Uğurlu köyünde yaşayanlar artan ilgi ile birlikte önceleri eski köy evlerinde ev tipi pansiyonculuk ile başladıkları turizm sektörüne, giderek artan ilgiyle birlikte daha profesyonel olarak yaklaşmaya başlamışlar. Her yıl yenilenen pansiyonların fiziki yapıları, köyün genel yerleşimi ve oksijeni bol havasıyla Uğurlu köyü, yaz aylarında oldukça ideal bir tatil yeri halini alıyor. Uğurlu köyü pansiyonları, genel olarak 1+1 ve 2+1 apart daireler şeklinde ve hazır mutfaklı olarak kiraya veriliyor olsa da son yıllarda Gökçeada’ya yerleşen özellikle İstanbul ve büyük şehirlerden gelen ailelerin kurduğu apartlar da kalite standartlarının yükselmesini sağlamış.

Uğurlu Köyü Pansiyon Fiyatları

 Uğurlu köyü pansiyon fiyatları, sezonun hangi ayında konaklamak isteyebileceğinize göre değişiklik gösterebiliyor. Adanın yüksek sezonu olarak bilinen Temmuz ve Ağustos aylarında Uğurlu Köyü pansiyonlarında kalmak istiyorsanız mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Gökçeada Uğurlu köyü pansiyon fiyatları genel olarak 1.000 TL – 1.500 TL arasında dairelerin büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor.

Loading