GÖKÇEADA FERİBOT SAATLERİ

Gökçeada Feribot Saatleri

 Hafta içi geçerli olan sefer saatleri

GÖKÇEADA’DAN HAREKET

( Hafta İçi Hergün)

KABATEPE’DEN HAREKET

( Hafta İçi Hergün)

07:00   05:00  Salı Günü
13:00 09:00

17:00

15:00
22:00  Pazartesi 19:00
   

      Hafta Sonu geçerli olan sefer saatleri

GÖKÇEADA’DAN HAREKET

(Cumartesi – Pazar )

KABATEPE’DEN HAREKET

(Cumartesi – Pazar )

08:00 10:00
16:00 18:00
   
–.– –.–
   

02.12.2020 tarihi itibariyle güncellenmiştir.

Olumsuz hava koşulları  ve pandemi tedbirleri dolayısıyla GESTAŞ’ın yaptığı sefer saatleri değişikliklerinden, sitemiz sorumlu değildir .

GESTAŞ’a 7/24 ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi Numarası

444 0 752

 

- Sağlığınız için feribota binişlerde HES KODU

HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, T.C. Sağlık Bakanlığı önlemleri kapsamında zorunlu hale getirilen yeni bir uygulamadır. Şehir içi toplu ulaşım faaliyetleri sırasında paylaşacağınız HES Kodunuz, T.C. Sağlık Bakanlığı servisleri üzerinden belirli aralıklarla sorgulanarak seyahate katılımınız ile ilgili bir engel olup olmadığı kontrol edilecektir. HES kodunu bildirmeyen GESTCARD sahipleri, HES kodu kaydını gişelerimizden yaptırabilmektedir. Kişisel bilgilerini güncellemeyen GESTCARD sahipleri ise Gestcard Başvuru Noktası veya Çanakkale ve Lapseki İskelesi’nden kişisel bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Nakit geçiş yapan yaya yolcularımız ise, bilet alımından önce HES (Hayat Eve Sığar) Kodu’nu görevli personele göstermek zorundadır.
“HES Kodu nasıl alınır?” öğrenmek için tıklayınız
Sağlıklı günler, iyi yolculuklar dileriz. 

Boğaz hattını kullanacak Gestcard Ada Kart veya Gestcard sahibi Gökçeada yolcularını dikkatine!

Gökçeada’ya gitmek için Çanakkale Boğazı’nı kullanan ve 6 saat içinde Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş yapan Gestcard Ada Kart veya Gestcard sahibi yolcularımız sadece Gökçeada Hattı’na ait fiyat farkını ödeyerek geçiş yapabilirler. (Örneğin: Çanakkale’den Eceabat’a geçiş yapan bir otomobil Gestcard bakiyesini kullanarak 51.85 TL ücret öder, 6 saat içinde Kabatepe’den Gökçeada için bilet almak istediğinde sadece Gökçeada farkı olan 12.15 TL’yi Gestcard bakiyesinden ödeyerek toplamda 64 TL’ye Gökçeada’ya geçiş yapabilir. Gökçeada Ada Kart sahibi yolcularımız için Çanakkale’den Gökçeada fiyatı 49 TL’dir. )

Aynı kurallar Gökçeada’dan Kabatepe’ye geçişlerde Boğaz Hattı’nı kullanan yolcular için de geçerlidir.

Gökçeada ya ulaşım sadece deniz yolu ile olmaktadır. Gökçeada feribot saatleri sitemizde güncel olarak yayınlanmaktadır.

OLİMBERA BUTİK OTEL

YENİ BADEMLİ'DE, KAHVALTI DAHİL

Rezervasyon & Bilgi için Tıklayınız...

gokceada