Gökçeada Butik Otelleri

     Çanakkale Gökçeada otelleri nin pek çoğu bölgenin geleneksel mimarisi olan taş mimariye uygun şekilde yapılmıştır. Doğa ile uyumlu bir yapıya sahip olan Gökçeada otelleri nde doğal olan tek şey mimari değil. Gökçeada’da bulunan oteller aynı zamanda organik kahvaltıları ile de ünlü. Tatiliniz boyunca bu organik ve eşsiz lezzetteki kahvaltılar Gökçeada otellerinde yapacağınız konaklamanın en keyifli anlarını oluşturacak. Konakladığınız Çanakkale Gökçeada otelleri nin restoranlarında, leziz balıkların tadına bakmayı ve şöminenin kenarında şarabınızı yudumlamayı da unutmayın.

merkezde, otantik tatil

LA CASA ROSSA APART & OTEL

Rezervasyon: Aynur Feratoğlu    Detay Gör >

0 532 120 37 17

GÖKÇEADA OTELLER & BUTİK OTELLER

EM-VEY APART HOTEL

0 535 866 16 72

Deniz Manzaralı

Uğurlu Köyü

POYRAZ KONUKEVİ

0 538 485 13 87

Oda + Kahvaltı

Uğurlu Köyü

ÖZBEK OTEL

0 535 888 99 53

Oda + Kahvaltı

Merkezde

Gökçeada Otelleri

Harikulade doğası ve antik geçmişi ile turizm sezonunun en güzel tatil rotalarından birisi olan Gökçeada, farklı doğası ve harika iklimi ile misafirlerini farklı lokasyonlarda bulunan otel seçenekleri ile ağırlıyor.

Gökçeada otelleri, adanın yapısı ve doğası gereği farklı özellikleri ile öne çıkan birçok konaklama seçeneği ile birlikte misafirlerini cezbetmektedir. Adada ev pansiyonculuğu ile başlayan konaklama sektörünün gelişimi bugün ki profesyonel işletmecilik halini almaya başlamıştır. Adada turizmin gelişmesiyle birlikte, yerel yapıya uygun mimarinin koruması amaçlanarak buna uygun konaklama tesisleri oluşturulmuştur.

Adada ev pansiyonculuğu ve apart konaklama oldukça yaygındır. Yerel halk turizmin gelişmesi ile birlikte evlerini pansiyona çevirmiştir.