EGE APART

Uğurlu köyü'nde Konforlu Tatil...

2
6
7
3
1
4
5
8
9
11
10
13
12
14
15
17
16
18
19
20
21
23
22
25
24
26
27
28
30
31
29
32
33
34
37
35
36
38
40
41
43
44
42
45
46
47
48
49
50
51
52
54
55
53
56
57
58
60
59
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

EGE APART

HUZURLU TATİLİN ADRESİ…

2003 yılında başlayan Gökçeada maceram, bu adanın tarihi, otantik yapısı, muhteşem denizi ve biraz da yalnızlık ve hüzün kokan havasıyla birleşince bir sevdaya dönüştü. Bu sevdayı diğer insanlarla da paylaşma arzusu bende ağır basmaya başlayınca, iki yıl süren çetin uğraşıların sonucunda EGE APART’I inşa ettim. Ve Temmuz 2014’de kısmen, Haziran 2015’de tamamen tamamlanmış bir şekilde hizmete sundum. İnşaat süresince bu adada geçirdiğim iki yılı Robinson Crusoe’çilik oynadığım yıllar olarak görüyorum.
Adanın tarihi ve doğal dokusuna uygun olarak taş konseptinde tasarlayıp inşa ettiğimiz EGE APART’I, çok güzel bir deniz manzarası eşliğinde siz değerli konuklarımızın rahat, huzurlu ve otantik bir tatil geçirebilmesi için elimizden geldiğince en güzel ve kullanışlı bir şekilde donatmayı amaçladık.
Ayrıca, siz değerli konuklarımıza Gökçeada’da geçireceğiniz tatilinizi sadece deniz, kum ve güneşten ibaret bir tatil olarak görmemenizi öneririm. Çünkü çoğumuz, büyük şehirlerin kozmopolit yaşantısının getirdiği bin bir hengame içerisinde sonbahar yaprakları gibi savrulurken, ne kendimizle baş başa kalabileceğimiz bir zaman dilimi bulabiliyoruz, ne de içerisinde yaşadığımız bu evrenle iletişim kurabileceğimiz bir imkan yakalayabiliyoruz. İşte bazen bizi önüne katmış sürükleyen suni hayat çarkına dur diyebilmek, bir mola verebilmek, tefekkür edebilmek, hayatlarımızı anlamlandıracak ve özümüze dokunabilmemizi sağlayacaktır. Yani bize dayatılan gerçeklerin değil, kendi özümüze ait gerçeklerin farkına varabilmemiz, zaman zaman tabiat içerisinde böyle bir mola vermeyi ve tefekkür edebilmeyi gerekli kılmaktadır.
Bu fırsatı Gökçeada’da bazen ayın doğuşunu seyrederken, bazen gökyüzündeki yıldızların sonsuzluğu içerisinde kaybolurken, bazen pırıl pırıl denizin içerisinde oynaşan balıkları seyrederken, bazen de tabiat içerisinde bize sunulmuş bulunan güzellik ve nimetlerin farkına varabildiğimizde yakalayabileceğimizi düşünüyorum.
TESİSİMİZ 12 AY AÇIKTIR
12 month open

EGE APART’DA BİR GÜN NASIL GEÇER…
Valla çok güzel geçer. Sabah güzel bir kahvaltı, gün içinde denizin ve adanın keyfine varış, akşam mangal keyfi, sevdiklerimizle çay, kahve eşliğinde koyu sohbetler…

EGE APART 
Uğurlu No:182 Gökçeada/Çanakkale

Gökçeada, Uğurlu Köyü’nün çok güzel deniz manzarası ile en iyi mevkiinde bulunan EGE APART, 5 adet 2+1 ve 5 adet 1+1 daireden oluşmaktadır. Maksimum 4 kişi kapasiteli 1+1 dairelerimiz ve maksimum 6 kişi kapasiteli 2+1 dairelerimiz bir evin ihtiyacı olabilecek hemen bütün araç gereçle donatıldı.(TV, buzdolabı, mutfak, banyo, kablosuz internet, devamlı sıcak su vb.)
Dileyen konuklarımız tesisimizin bahçesinde mangal yapabilir, yemek yiyebilirler.
EGE APART, siz konuklarımıza kalite ve konforu sunabilmek için her zaman duyarlı olmayı prensip edinmiştir.

Gökçeada, gerek deniz suyunun ideal tuzluluk oranı ile, gerekse pırıl pırıl denizi ve kumsalları ile yıllarca konuklarını ağırlamaktadır. Özellikle Uğurlu Köyü’nün çok yakınında bulunan Gizli Liman ve Laz Koyu plajları sadece Gökçeada’nın değil, aynı zaman da Türkiye’nin en güzel plajlarından sayılmaktadır.
Gökçeada plajlarında su sporları da oldukça popülerdir. Bunlar arasında sörf, paraşüt, jet ski, kano, deniz bisikleti ve su altı sporları bulunmaktadır.

Kendi tavuklarımızdan doğal yumurtalarımız ve adanın doğal ürünleriyle
hoş bir bahçede ağaçların altında kahvaltı yapmak ister misiniz FİKRİYENİN BAHÇESİNDE

APARTLARIMIZ KLİMALIDIR.

NOT : Ortak kullanım alanlarımızda, alkol kullanılması uygun görülmemektedir…

39,765 toplam, 6 bugün görüntülendi