BATI APART

Uğurlu Köyünde huzurlu Tatil...

BATI Apart

HUZURLU TATİLİN ADRESİ…

– Panoramik Deniz Manzaralı
– 6 Adet 1+1 Apart
– Ev rahatlığında
– Mangal Keyfi
– Otopark

Gökçeada’nın en batı ucu Uğurlu’da bulunan ve manzarası ile denizi ayağınızın dibinde hissedebileceğiniz Batı Apart güleryüzüyle konuklarına kapılarını açıyor.
Birçok medeniyetin buluşma noktası Gökçeada’da eski dönemlerde liman olarak kullanılan ve şimdilerde ise adanın gözde sahillerinden biri Gizli Liman’a yaklaşık 5 dakika uzaklıktaki pansiyonumuz 6 odasıyla birlikte hizmet vermektedir.
Odalarımızın her biri 1+1 olup, odalarımızda mutfak, tv, iki kişilik yatak, bir adet çekyat özel banyo, tuvalet bulunmaktadır.
Pansiyonumuzda Gökçeada’da olmanın getirdiği rahatlığı ve sakinliği hissedecek , farklı bir coğrafyanın ve kültürün tadına varacaksınız.
Bu yaz farklı bir tatil istiyorsanız, sizi bekliyoruz.

BATI Apart 

Uğurlu Köyü – Gökçeada / Çanakkale

Gökçeada, Uğurlu Köyü’nün en güzel panoramik deniz manzarası ve köy manzarasına sahip BATI APART, 6 adet ev rahatlığında daireden oluşmaktadır. Dairelerimiz bir evin ihtiyacı olabilecek hemen bütün araç gereçle donatıldı.(TV, buzdolabı, mutfak, banyo, sıcak su vb.)
Dileyen konuklarımız tesisimizin bahçesinde mangal yapabilir, yemek yiyebilirler.
BATI APART, siz konuklarımıza kalite ve konforu sunmayı amaçlamaktadır.

Gökçeada sahilleri tertemiz denizi ve eşsiz kumu ile yıllarca ziyaretçilerini ağırlamaktadır.
Gökçeada Plajlarında su sporları yapılabilmektedir. Bunlar arasında sörf,Jet ski ,paraşüt, kano, deniz bisikleti, su altı sporları bulunuyor.
Plajlar halk plajları olup plajlara girmek ücretsizdir.Batı’nın en olağanüstü plajı Gizli liman elinizin altında.Ve muhteşem seronomi eşliğinde Lazkoyu sizleri beklemekte.