ADA'DAKİ EVİNİZ...

AZRA APART

0-1
AZRA APART
1
2
3
4
4-
5
7
6
8
9
11
10
13
12
14
15
16
17
18
19
20
21
23
22
25
24
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...


AZRA APART

HUZURLU TATİLİN ADRESİ…

Azra Apart’a HOŞGELDİNİZ… Keşfetmenin Mutluluğunu GÖKÇEADA’da Beraber Yaşayalım…

Mavinin ve yeşilin birleştiği ülkemizde bakir kalmış yerlerden biri olan ve güneşin en son battığı yer olan GÖKÇEADA’YI HENÜZ KEŞFETMEDİNİZ Mİ? SİZLERİ BEKLİYORUZ… Gökçeada denildiğinde aklınıza sadece deniz, güneş, kumsallar ve gece yaşamı olan bir yer gelmesin, aynı zamanda dünyanın en bol oksijenli bölgesi, farklı kültür ve dinlerin buluştuğu, mitolojide ve destanlarda oldukça işlenen, dünyanın en eski medeniyetlerinin barındığı bir yerdir. Azra Apart 2013 yılında hizmete girmiş olup 1+1 ve stüdyo oda olarak toplam 13 daireyle sizlere hizmet vermekteyiz. Odalarımız klimalı olup 7/24 sıcak su, wireless internet ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü araç gereç mevcuttur. Ayrıca her odamızda eviniz rahatlığında yiyeceklerinizi hazırlayabilmeniz için mutfak mevcuttur.,

“Azra Apart kış döneminde öğrenci konaklama, yaz döneminde ise turizm amaçlı olmak üzere konuklarımıza 12 ay hizmet vermektedir.

Sevgili Misafirlerimiz, Türkiye’mizin cennet köşesi Gökçeada da hayatın tadını çıkarmak, günlük sorunlarınızdan uzaklaşıp dinlenmek, yoğun iş temponuza huzurlu bir mola vermek, kendinize ve sevdiklerinize güzel bir hediye vermeniz için sizleri Gökçeada’nin büyülü atmosferi olan Azra Apart’a bekliyoruz.

Azra Apart da size tatiliniz boyunca evinizdeki rahatlığı hissettirmek için her türlü konfor ve imkan düşünülmüştür. Azra Apart sessiz ve sakin bir ortamda şehir merkezine yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz, çok rahat alışveriş yapabileceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz kilit noktadadır. Azra Apart da keyifli vakit geçirebilmeniz, huzurlu bir şekilde tatilin tadını çıkarabilmeniz için her türlü detay düşünülerek dizayn edilmiştir.

Azra Apart 2013 yılında hizmete girmiş olup 1+1 ve stüdyo oda olarak toplam 13 daireyle sizlere hizmet vermekteyiz. Odalarımız klimalı olup 7/24 sıcak su, wireless internet ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü araç gereç mevcuttur. Ayrıca her odamızda eviniz rahatlığında yiyeceklerinizi hazırlayabilmeniz için mutfak mevcuttur.

 

AZRA APART  
       :  0 535 541 01 41

       :  0 544 461 49 94

Yeni Mahalle Çeşme Sokak No: 30 Çanakkale Türkiye

13 Apartımız Mevcuttur
10 Adet 1+1 ,
3 Adet Stüdyo Apart
Full Donanımlı
Kredi Kartı Geçerlidir.
Maximum ve Ziraat karta 3 Taksit imkanı
Kablosuz İnternet
24 saat sıcak su
WC, Banyo
Klima
Buzdolabı
Tv
Doğa Manzaralı Odalar
Otopar
kBahçe