ADEM BABA PANSİYON

Yeni Bademli Köyü - YILDIZKOY'A YAKIN

ADEM BABA PANSİYON

Adem Baba Pansiyon’da, 6’sı 1+1 ve bir tane 2+1 Apart olmak üzere 7 adet apart oda bulunuyor.

Tüm odalarda 24 saat sıcak su, uydu kanallı televizyon, buzdolabı, mutfak ve temel mutfak gereçleri mevcut. 100 metre ötedeki marketten alışverişinizi yapıp, yemeğinizi kendiniz pişirip, ister odanızda, ister odanızın balkonunda isterseniz üzeri asmalarla kaplı geniş bahçede afiyetle yiyebilirsiniz. Ya da yemek işini Emine Hanım ve kızı Kevser’e bırakabilirsiniz. Siz dilediğiniz yemeği söyleyin onlar pişirsin, ya da bırakın menüyü onlar belirlesin…

Adem Baba, “pansiyonlar köyü” olarak adlandırabileceğimiz Yeni Bademli Köyü’nde. Burası Türkiye’nin denize girmek için en temiz koylarından biri olan Yıldızkoy’a 10 dakika yürüyüş mesafesinde. Adanın “turistik” mekânlarından Kaleköy’e de yine yürüyerek 5 dakika uzaklıkta.

Kaleköy Limanı denize nazır yürüyüş yapmak, çay bahçelerinde miskin miskin oturmak, “güneşin en son battığı yer”den günbatımını seyretmek için ideal.

Hayvan sever olmasıyla dikkat çeken tesis, sevimli dostlarınızla konaklama imkanı sunmaktadır.

ADEM BABA PANSiYON Yetkili :  Emine AKGÜÇ

Yenibademli girişi Gökçeada/Çanakkale

6 tane 1+1 ve 1 tane 2+1 Apart – Full donanımlı Mutfak gereçleri – 24 saat sıcak su – Wifi İnternet – Kredi Kartı Geçerli – Geniş Bahçe ve Otopark imkanı. Evcil hayvan kabul edilir.