Konforlu Tatil...

LEB-i DERYA APART

1
6
2
3
4
5
7
8
9
11
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
37
36
39
38
40
41
42
apartkahvalti
kahvalti
doga
keci1
lebideryalogo
plaj


LEB-i DERYA APART

HUZURLU TATİLİN ADRESİ…

Bizler Gökçeada’yı uzun zaman önce keşfettik.Bir yeri ”Keşfettik” diyebilmemiz için,o yerin bize gerçekten bir anlam ifade etmesi gerekiyordu.
Gökçeada Apart konusunda incelemeler yaptık.Modernleşme serüveni uğurlu köyünden taş konseptinde olan Leb-i Derya Gökçeada Apart birbirinden güzel anılar ve birbirinden kıymetli dostlar edinmeye devam ediyor.
Leb-i Derya Gökçeada Apart konuklarıyla her köşesinin nostaljik tadını, bahçesinin huzurunu, Uğurlu köyünün daracık ve sevimli sokaklarını keyifle paylaşıyor.

Leb-i Derya Apartda akşamları nostalji bir bahçemiz bu bahçeyi aydınlatan harika ışıklarımız size renkli bir oturma keyfi sunacaktır.

 

LEB-i DERYA APART  
       :  0 532 431 03 09

       :  0 532 433 82 29

Uğurlu Köyü (Cami Karşısı) Gökçeada

LEB-i DERYA APART

Deniz Manzaralı
9 Adet 1+1 Apartlar
1 Adet 2+1 Apartlar
Wifi İnternet
Otopark
Hayatın tam kalbine sizin için Leb-i Derya Gökçeada Apartı inşaa ettik.Herşeyi ile yepyeni taştan yaptığımız 9+1 Leb-i Derya Gökçeada Apart kesin olarak sizleri mutlu etme amacına dönük konfor inşa etmiştir

Leb-i Derya Gökçeada Apart, yazın taş duvarların arasında serindir.Bahçemizde sohbet edip,hakim tepeden denizi izleyerek,samimi,son derece rahat,ev ortamı havasında,21.yüzyıl taş mimarisi ile yapılmış bir Apart oteldir.Gökçeada’nın doğal taş dokusuna sadık kalınarak inşa edilen Gökçeada apart otelimiz odalarında banyo,24 saat sıcak su, kablosuz internet, televizyon,buzdolabı bulunmaktadır.
Ayrıca ortak kullanıma açtığımız çamaşır makinesi vardır.

Konuklarımıza sükunet ve huzur hissi vermesine özen gösterdiğimiz bahçemizde deniz seyir keyfini yaşamak ve temiz havasından solumak ayrıcalığını görmek isterseniz, sizleri Leb-i Derya Gökçeada Apartda görmekten mutlu oluruz.

Kendi tavuklarımızdan doğal yumurtalarımız ve adanın doğal ürünleriyle
hoş bir bahçede ağaçların altında kahvaltı yapmak ister misiniz

Gökçeada sahilleri tertemiz denizi ve eşsiz kumu ile yıllarca ziyaretçilerini ağırlamaktadır.
Gökçeada Plajlarında su sporları yapılabilmektedir. Bunlar arasında sörf,Jet ski ,paraşüt, kano, deniz bisikleti, su altı sporları bulunuyor.
Plajlar halk plajları olup plajlara girmek ücretsizdir.Batı’nın en olağanüstü plajı Gizli liman elinizin altında.Ve muhteşem seronomi eşliğinde Lazkoyu sizleri beklemekte.

Lebi Derya Apart otelimizde bize ait zeytin ağaçlarından ve tavuklarımızdan;
Zeytin

Organik Zeytinyağı

Reçel

Köy Yumurtası

Ebru tabloları, Zeytinyağ özlü sabun, Çeşitli takı aksesuarları Satışı yapılmaktadır.